Totalleverandør

IT- og Kontorløsninger

Ta Kontakt

VI ER ITKON AS

Itkon AS er en totalleverandør av kontorutstyr, møbel, interiør og tekniske tjenester til bedrifter og offentlige institusjoner i og omkring Rogaland. Vi bistår med planlegging, prosjektering og gjennomførelse, uavhengig av størrelse på prosjektet. Vår visjon om gode løsninger, enklere hverdag er grunnsteinen i vår virksomhet.

Våre Tjenester
Kontorløsninger

Et kontor med gjennomtenkt utforming, ergonomiske løsninger, moderne teknologi og støttende digitale tjenester øker produktiviteten til din bedrift.

Les mer
IT-Løsninger

Vårt brede utvalg av administrerte tjenester lar deg fokusere på kjernevirksomheten din, samtidig som du kan forvente at IT-systemet fungerer som det skal.

les mer
Prosjekt

La oss ta oss av hele prosjektet ditt, fra planlegging til ferdigstillelse. Våre dyktige medarbeidere står for planlegging, gjennomføring, kontroll og leveranse.

les mer

Vi er ledende innenfor vårt felt fordi vi har dyktige ansatte som er ledende innenfor sine felt. Sammen med kundene våre skaper vi resultater vi kan være stolte av.

Møt Våre Ansatte

Vi er en gjeng med glade mennesker med bred kompetanse og kunnskap om sitt fag som elsker utfordringer. Vi har et overordnet mål om å utføre alle oppdrag på best mulig måte, samtidig som vi utvikler et nært og godt samarbeid med våre kunder og samarbeidspartnere. Velger du ITKON, skal du være trygg på at ditt prosjekt blir tatt på alvor.

Kim Skjæveland
Daglig Leder
905 95 851
kim@itkon.no
Eirik Wasmuth
Avdelingsleder IT
976 89 379
eirik@itkon.no
Kitty Taløe Remme
Salgs- og Interiørkonsulent
472 40 549
kitty@itkon.no
Marius L. Karlsen
IT-Konsulent
417 26 804
marius@itkon.no
Stian G. Skjelbred
IT-Konsulent
400 56 807
stian@itkon.no
Preben Madland
Montør
472 90 880
preben@itkon.no

Vi i Itkon er tilhengere av å gjøre ting enkelt og oversiktlig for deg som kunde. Prisen vi blir enige om er prisen du betaler. Ingen ubehagelige overraskelser. Helt enkelt.

Ta Kontakt

Vi vil gjerne høre fra deg og finne ut hva vi kan hjelpe deg eller din bedrift med.